Web Tasarım Firması
ZİYARETÇİ DEFTERİ
RIDVAN ÇAYIR
sen bir insan değilsin.MELEKSİN...kalbindeki güzellik... gözlerinde...ve simanda... sen bir tanesin.bütün dualarım sana

Yousef SAEİDİ
İnsan sizin gibi değerli sanatçıları görünce ve eserlerini dinleyince hayatın tekrar güzel olduğuna ve yaşamaya değmesine inanıyor! Umarım bende bir gün Allah'n verdiği ses yeteneğimi değerlendirebilirim. Sesinizle saniyelerimize huzur kattığınız için teşekkür ediyoruz. Sonsuz Saygılarımla.

Mavi Tuğba Ateş
Seni çok seviyorum Candan Erçetin.

Hande Köksal
TSM albümünüz ne zaman çıkacak? Heyecanla bekliyoruz

emel cengiz
20.yıl'a özel albüm TSM yi büyük bir sabırsızlıkla bekliyoruz, albüm piyasaya ne zaman çıkacak ? yıllar geçse de gönlümüzde yeriniz hiç bir zaman kaybolmayacak...

Tankut Türel
Albüm EYLÜL 2015 ti, Ekim oldu hala dört gözle bekliyoruz (

Orkun Ercan
Yeni albüm ne zaman çıkacak? Ve ne zaman Ankara'ya geleceksiniz? İnanılmaz bir seyirci kitlesi sizi bekliyor buna inanıyorum.

Berna Güneş
Sizin icin bir sarki buldum yine Bir kızıl goncaya benzer dudağın Açılan tek gülüsün sen bu bağın Kurulur kalplere sevda otağın Kimbilir hangi gönüldür durağın Her gören göğsüme taksam seni der Kimi ateş gibi yaktın beni der Kimi billur bakışından söz eder Kimbilir hangi gönüldür durağın Beste Amir Ateş Güfte Melek Hiç Makam Muhayyerkürdi Usûl Düyek

Ece Pittarello
Size o kadar hayranim ki sesiniz ruhumu dinlendiriyor , gülüşünüz aydinlatiyor, konusmalariniz dusuncelerimi dile getiriyor.

Kenan Fazlı
Merhaba, 1995'te İstiklal cesinde 'hangi aşk adil ki' şarkısının klibi çekilmişti. 20 yıl sonra yine aynı yerde aynı kurguyla bir şarkıya klip çekilebilir mi?

Sayfa: « ... 7891011 - 71 »