Web Tasarım Firması
ZİYARETÇİ DEFTERİ
Eyüp Karaaslan
Sesini, yorumunu özlemiştim. Teşekkürler.

Muhterem Çetin
Candan çok uzun yıllar sanatınızla ilgili anlamsız magazine konu olmadan geldiğiniz için ve bu eserlerle bahse konu olan anlamlı kelimeler ve müziğinizle bizi hep içimizdeki esintileri bir yerlere taşıdığınız için size saygılarımı teşekkürlerimi armağan ediyorum size sunuyorum, sizi bu güzel duyguları işleyip açığa çıkardığınız için sizi sevenlerde sunuyordur. (afedersiniz çok yazdım ama birden dayanamadım.) Allah sizi hoş tutsun inşallah HOŞÇAKALAIN

Tankut Türel
Yeni albüm harika, yorumlar müthiş, keşke hiç bitmese. Sonsuza dek dinleyebilirim, sesiniz bana huzur veriyor. Türkiye'de kalbime dokunan tek ses sizsiniz, iyi ki varsınız.

EYÜP CAN AKÇAY
Milyonlarca kuştuk'u yapmadan önce mantıku't tayrı orjinalinden okuyup okumadığınızı merak ediyorum. Bu arada sesinize hayranım :)

oğuz han selçuk
Yılbaşı programınızın bir an önce açıklanmasını sabırsızlıkla bekliyoruz.

Metehan Gültepeli
Sayın Candan Erçetin, Sanatınız ile yıllardır keyifle hayata tutunan, kişiliğiniz ve duruşunuzu saygı ile takip eden bir hayranınızım. Albümlerinizin hemen hepsinin birer kopyasına sahibim. Naçizane önerim. Sanatınızdan daha fazla insanın faydalanması için albümlerinizi Copyleft olarak dağıtmayı değerlendirmez misiniz naçizane? Saygılarımı sunarım.

saim öz
Seni sewiyorum candan abla cocukluğumdan beri seni dinliyorum ve seviyorum

Kaan Uğrasız
Eylüldü yeni buluşma tarihimiz, Kasım girecek yine bir araya gelemedik ) Bir de bir remix albümünü hala beklediğimi bilmen gerekiyor, Akdeniz'den sevgilerle )

RIDVAN ÇAYIR
sen bir insan değilsin.MELEKSİN...kalbindeki güzellik... gözlerinde...ve simanda... sen bir tanesin.bütün dualarım sana

Yousef SAEİDİ
İnsan sizin gibi değerli sanatçıları görünce ve eserlerini dinleyince hayatın tekrar güzel olduğuna ve yaşamaya değmesine inanıyor! Umarım bende bir gün Allah'n verdiği ses yeteneğimi değerlendirebilirim. Sesinizle saniyelerimize huzur kattığınız için teşekkür ediyoruz. Sonsuz Saygılarımla.

Sayfa: « ... 678910 - 71 »