Web Tasarım Firması
ZİYARETÇİ DEFTERİ
Onur Yılmaz
Sizin gibi bir sanatçının bu günde doğmasıdır bu güne anlam katan.Doğum gününüzü kutlarım.

deniz ak
Sevgili candan abla ben 13 yaşında senin tabirinle hala bir çocuğum. Fakat sana ve senin şarkılaınıa o kadar aşığım ki benim yaşımdaki kızların beğendiği şarkılara güldrek dinliyorum (daha doğrusu dinleyemiyorum) bana bu müzik tadını tattırdığın içini çok teşekkürler )

Onur Yılmaz
Sizin gibi güzel bir sesin bu günde doğmasıdır bu güne anlam katan.Doğum gününüzü kutlarım.

Gülpınar Özçelik
DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN CANDAN'ım NİCE SENELERE..Seni çok seviyorummm.. Adana'ya en yakın zamanda bekliyorum.

Işıl
Nice mutlu, huzurlu, aydınlık yıllara... İyi ki doğdunuz, iyi ki varsınız... Ankara'dan sevgiler...

Fulya Kösüre
Ben cümleleri nasıl kuracağım gerçekten bilmiyorum. Tarih 10 Subat ve Türkiye bu güzel insanla hayat buldu. Ben her şeye rağmen sizin gibi birinin bu vatanda yaşıyor olduğunu bilmekten büyük mutluluk duyuyorum Her ne kadar tanımayan biri olsam bile üzerimde bu duygu var. Tatlı bir hüzün gibi. Doğum gününüzü canı gönülden kutlarım. Ben doğum gününüzde yanınızda iken çiçeklerle kutlamak isterdim ama buruk bir duygu ile kutluyorum. Ben de sizin gibi içimde her şeye rağmen bir umut taşıyorum.

Beyza Çelik
10 Şubat.. İyi ki doğdun prenses,iyi ki bizimlesin.Seni 3 yıldır tanıyorum,diyorum ki keşke daha önce tanısaydım,daha önce senin şarkılarını dinleseydim.Ben senin şarkılarınla huzur buluyor,mutlu oluyorum.Tekrar doğum günün kutlu olsun,hep bizimle kal.Seni çok seviyorum ♥

Sevilay Demir
Candoşum doğum günün kutlu mutluuu olsun müzikli şarkılı ve en çok da sıhatli zamanlara ) 10.02.2013

Behruz Bakuden
Candan Hanim dogum gununuz kutlu olsun.nice senelere.sizi 16 yildir izliyorum ama doymuyorum.

Özlem
Öncelikle beni sizin hayranınız yapan mükemmel insana çok teşekkür ediyorum. Kendisi sizin katıldığınız programları kaçırmaz izler, sizin hangi programda ne giydiğinize kadar dikkat ve takip eder. Sizin konserlerinize elinden geldiğince katılmaya çalışır ve katılır. Kısacası o sizin çok koyu hayranınız. Bende şimdi öyle oldum. Ben eskiden de sizin şarkılarınızı dinlerdim ama bu kadar sık dinleyip, takip etmezdim. Sizin sahnedeki kendinizden emin duruşunuz,şarkı söylerken kendinizi kaybedişiniz, kolunuzdan çıkarmadığınız bilekliğiniz, en çokta sahnede ayakkabılarınız çıkarışınıza bayılıyorum. Yeni albüm ve TRT'deki "CANDAN ERÇETİN'LE BERABER VE SOLO ŞARKILAR" gibi bir program istiyoruz. Sizi dinlemekten zevk alıp, başarılarınızı çok takdir ediyoruz.

Sayfa: « ... 6667686970 - 71 »