Web Tasarım Firması
ZİYARETÇİ DEFTERİ
AYTEN GÜRSOY
ALLAHIM SİZE SAĞLIKLI SIHHATLİ UZUN ÖMÜRLER VERSİN.SİZİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM.SİZİ DİNLEMEK ÇOK AMA ÇOK BÜYÜK KEYİF VERİYOR BANA.

Ömer GÜNEŞ
Doğum gününüzü kutlamak için geç oldu ama ) İyi ki varsınız Allah uzun ömürler nasip eylesin.

talha eren
Biraz geç oldu ama olsun artık sizi çok seviyoruuz iyiki doğdunuz nice mutlu sağlıklı huzurlu müzikli yıllar inşallah tanışmak da nasip olur.

özge bardakçı
Seni çok seviyorum.duruluğun zarifliğin herşeyinle seni çok seviyorum. Seni görmeyi bugüne kadar çok istedim bunu 8 mart'ta gerçekleştireceğim. Bostancı gösteri merkezinde görüşmek üzere...

fuat kaya
iyi ki doğdun...doğdun diyorum çünkü sen yabancı değilsin bizdensin.. hatta galatasaraylısın ama seni çok seviyorumm )..iyi ki varsın...

Me Hilal Erbulgu
Bu gün 10 Şubat... 50 yıl önce Kırklareli'nde, annesi Priştina göçmeni, babası Üsküp göçmeni olan bir bebek doğdu. Ailesi adını "Candan" koymuştu. Soyadı da "Erçetin" di. İlkokulunu Kırklareli'nde okudu. Sonra 11 yaşında İstanbul'da burs sınavına katıldı ve Galatasaray Lisesi'ni kazandı. 11 yaşında ailesinden ayrıldı. 1989'lu yıllarda Fransız Chanson'u ile tanıştı. 1978'de İstanbul Belediyesi Şan Okulu'na gitti ve şan dersleri aldı. 1986'da Norveç, Oslo'da düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışmasında Türkiye'yi "Klips ve Onlar" grubu bünyesinde "Halley" şarkısını seslendirerek temsil etti ve grup Türkiye'nin o zamana kadar ki en iyi derecesini elde etti. Böylece kariyer hayatı başlamıştı (1995). 2012 yılına kadar 14 tane albüm çıkarttı ve hayran sayısı daha da arttı. Şimdi ne mi oldu ? O çok güzel bir bayan oldu ve her yaştan, şarkılarına eşlik eden hayranları oldu. Bu gün ise yani 10 Şubat 2013'te 50 yaşına girdi. Peki yaşlandı mı ? Hayır, sadece yaş aldı, müzik kariyerine aynen devam edecek ve 2013 albümünü çıkartacak. Tüm hayranıyla birlikte yeni ve eski şarkılarını aynı bu günlerde olduğu gibi söylemeye devam edecek. Onu ve onun şarkılarını seven hayranlarıyla birlikte, akrabaları ve dostlarıyla birlikte yaşamına devam edecek..

Suzan Erik
Aslında Happy Birthday demek isterdim. Kusura bakmayın bir günlük gecikmeyle Happy First'day )

ayşe okur
candanım iyi ki doğdun seni çok seviyorum,dilerim bir gün sizinle tanışabilirim..

Fulya Kösüre
Soğuk bir kış gününde içimize güneş gibi doğdun. İyi ki doğdun. )

Beyza Turgutlu
Tanışmıyoruz ama hissediyoruz... İyi ki doğdun!

Sayfa: « ... 6566676869 - 71 »