Web Tasarım Firması
ZİYARETÇİ DEFTERİ
Pınar
Mersin'e ya da Adana'ya gelmenizi çok istiyoruz. Dört gözle bekliyoruz yeni albümünüzle buluşmayı.. Lütfen en kısa zamanda..

Nihat Subak
Bugun acibadem akasya konserinizi izledik annemle beraber,her bakimdan mukemmeldi,size bir kez daha hayran olduk.iyiki varsiniz.

oğuz boydak
Gözleriniz gibi ışıltılı,umutlarınız gibi temiz bir ömür geçirmeniz dileğiyle... Doğum gününüz kutlu olsun saygı değer insan

Merve Coşkun
Kalbi ve görüntüsü melek olan insan,iyiki doğdun ♥♥Kalan tüm yaşamın boyunca tüm hayallerin gerçek olsun.Her geçen gün sana sağlık,mutluluk ve huzur getirsin )

mlha vrgn
Bilmiyorum neden 12 yaşlarında candan erçetin dinlemeye başladığımı,sonra anladım ki ruhum bir tek bu güzel seste huzur buluyor.

Kaan Uğrasız
Kadifeden Kesesi - Karam - Kalenin Bedenleri ile başlayan yeni 3'lümü klasik olarak günde en az bir kez dinlediğim Ne Ne Quitte Pas - Her Aşk Bitermiş (Remix) - Parçalandım (chill-out mix) - Aşk 4'lüm takip ediyor... Hepsi hala öylesine bugüne ait ki...

kadri buğdaycı
Söylemek istediğim o kadar güzel sözler varken yazmaya kalkıyorum adeta beynim duruyor yazamıyorum. Sözlerin en güzeline layıksın ve hep kalbimizde olacaksın.

Firuze Tan
İlk klibi gördüğümüz günden beri ailece hayranınız olduk. Neşeli veya hüzünlü her şarkıyı senin sesinden seviyoruz ve hayranlıkla dinliyoruz.Her zaman bizimle ol inşallah....Bizim için hep 1 numaradasın.

Turgut Ecevit
Her bakımdan mükemmel bir sanatcısınız. İyi ki varsınız.

Mehmet AKGÜL
Bu ses nereden tanıdık geliyor... Tren garında masum bir çocuğun gözlerine takılmış gri bir sahne. O vapurların hiç bir duyguyu anlatmadan yalnızlığına dem vuran sesi. Küçükken kaybolmuş bir kız.. Küçükken kalbine hunharca gem vurulmuş o masum çocuk.. Amaç edinerek hayatta kalabilmiş bir yürek. Tüm duyguları mantıklı olmak zorunda olan kişi... İletişimi ve işbirliği yüksek ses. Dünyayı kucaklamak bu olsa gerek..

Sayfa: « ... 45678 - 71 »