Web Tasarım Firması
ZİYARETÇİ DEFTERİ
Berna Gunes
Dun geceki Candan Ercetin konseri harikulade idi . Dort mevsimde Candan Ercetin cok guzeldi, dort mevsim Candan Ercetin ile cok daha guzeldi , dort mevsimi Candan Ercetin ile yasamak da en guzeli idi. Evet, kuslar gibi ciktik konser alanindan. Mutlu ve huzurlu bir o kadar da doygun . Bunlari yasamami sagladigi beni mutlu ettigi ve harika kisiligi ile verdigi aydinlik icin cok Tesekkur ederim Candan Ercetin ‘ e.

Minik yıldız
Akşam sizi Harbiye'de dinleyeceğiz. Çok heyecanlıyım. O kadar asil ve kalitelisiniz ki... Hep böyle kalın.

MÜGE DÖRTOK
Sizi çok seviyorum. Şarkılarınızın hepsi de çok güzel. Milyonlarca Kuştuk, Bahar, Yalan, Unut Sevme ve daha niceleri... Konserleriniz de çok dinamik, eğlenceli, yerinde hüzünlü oluyor. Duygu seli yaşıyoruz. Bütün bu duygular bize sizin şarkılarınız aracılığı ile geçiyor. Her şekilde bizlere ulaşıyor.

FERİDUN TASCI
Türkiye neden birkaç dünyastarı çıkartamıyor? Candan Erçetin'inimizin Celin Dion'dan, Madonna'dan ne eksiği var? Çünkü müziğin evrensel dilini anlamayan, anlayamayan önyargılı insanlar.. Kendi gayretleriyle kalplerimizde yer eden sanatçımızı devletçe, sivil toplum örgütleriyle kişisel olarak birazcık desteklesek, Dünya sahneleri Candan diye inler. Seninle gurur duyuyoruz, her halimizi anlatan şarkılarını, dinliyoruz, melodisinden ve sözlerin derin mesajlarından dersimizi de alıyoruz. Müziğe inanılmaz bir değer kattığın için Candan teşekkürler.....

CANSU AKTAN
SİZİ ÇOK SEVİYORUM.ŞARKILARINIZDAKİ KALİTE TARTIŞILMAZ ZATEN. ARTIK KALİTELİ SÖZ BULMAK ZORKEN SİZ ADETA BİR MUCİZESİNİNİZ VE BUNDAN ZİYADE KARAKTERİYLE DE ÇOK TAKDİR ETTİĞİM BİRİSİNİZ. ATATÜRKÇÜ KİŞİLİĞİNİZ VE VATAN SEVGİNİZ BENİM İÇİN EN ÖNEMLİSİ Kİ KİŞİLİĞİNİZ HAKKINDA BİLDİĞİM HER ŞEYİ TAKDİR EDİYORUM. BU ZAMANDA BÖYLE İNSAN BULMAK GERÇEKTEN ÇOK ZOR VE BENİM CANDAN ERÇETİN HAYRANLIĞIM AŞIRI SEVİYELERDE ARTIK. BEN KİMSEYİ BU KADAR SEVMEMİŞ, BU KADAR TAKDİR ETMEMİŞ, BU KADAR ÖVMEMİŞTİM. ÇÜNKÜ BU KADAR İYİSİNİ GÖRMEMİŞTİM. BEN YALNIZCA ŞARKILARIN GÜZELLİĞİNE DEĞİL O ŞARKILARI SÖYLEYENİN KİŞİLİĞİNE DE ÖNEM VERİRİM BU YÜZDEN DİNLEMEİĞİM BİRÇOK SANATÇI VAR AMA SİZ BIRAKIN DİNLEMEMEYİ HERKESE ÖVDÜĞÜM BİR KİŞİSİNİZ-VE TEKSİNİZ-KENDİMİ İFADE EDEMEDİM BAZEN SAÇMALADIM AMA SİZİ GERÇEKTEN ÇOK SEVİYORUM.

Cansu Aktan
Bugün yazdiğım mesajlara iyi kötü bir yanıt gelmiş. Umursayıp yanıtladiğınız için çok mutlu oldum.Çok teşekkür ederim.Zaten bu siteye önceden yazdığım mesajı da yayınlamışsıniz.Onun için de çok.teşekkür ederim.İnanın beni çok mutlu ettiniz. Sizi çoooooook seviyorum. Umarım bir gün tanişırız.CANDAN ERÇETİN...<3

CANSU AKTAN
Candan hanım sizi çooook seviyorum.Öyle ki arkadaşlarım rehberlerine beni Candan diye kaydetmişler. Sayemde birçok şarkınızı biliyorlar. Anı defterime ya Candancı ya En Candan Arkadaşım ya da Candancı Cansu yazmışlar.Hatta biri ''...diğer adıyla miss ERÇETİN...''yazmış.Facebook twitter ve instagram dan takip ediyorum resmi sayfanızı.Candan ERÇETİN bütün tanıdıklarım biliyor. Umarım bu mesajımı görür yanıt verirsiniz.Umarım bir gün tanışırız...(Facebook'tan attığım mesajlar istisnasız görülüyor.Bunun için çok teşekkür ederim.)

zeynel sel
Candan hanım merhaba. Size kısa bir sorum var. Şimdi ben bundan 40 yıl sonra torunlarıma bir Candan Erçetin plağı dinletemeyecek miyim? Bizi bundan mahrum bırakmayın lütfen. Albümlerinizin hepsi bu anıyı fazlasıyla hak ediyor. Esenlikle kalın.

Õzgúr YENİGÖKÇE
İyi günler Candan hanım Balıkesir Edremit Anadolu lisesi yöneticisi olarak yazıyorum Müzik öğretmeni olmamızdan dolayı bizi anlayacağınızı düşünerek okulumuza Müzik sınıfı kazandırma konusunda yardımlarınızı bekliyoruz.

Sena kantar
Seni o kadar çok seviyorum ki

Sayfa: 12345 - 71 »