Web Tasarım Firması
ZİYARETÇİ DEFTERİ
Kemal Bozkurt
Seni ilk görüp dinlediğim o günün üstünden çok uzun yıllar geçti ama sana olan hayranlığım, sana olan sevgim ve seni her görüşümde her duyduğumda bende yarattığın heyecan hiç eksilmedi. Tüm kalbimle SENİ SEVİYORUM. Bilmeni istedim.

Erol Uğur Güngör
Mevsimler bensiz kalacak Sonbahar üzülür, dosttuk İlkbahar belli etmez, eminim Diğerleriyle sadece arkadaştık Sıcak demeden, soğuk demeden... Ağaçların yapraklarını döktüğü sisli puslu havanın verdiği sıkkınlığa rağmen güne gündüze hazır olmamız her yerde kar varken, üzerimize bir garip hüzün çökmesi en derin yaraların kapanıp en derin acıların unutulduğuna bir bahar yağmuru nefesiyle bağlanıp inanmamız güneşin kavurucu ve terleten sıcaklığına rağmen sebat edip yedi vadiyi aşmaya çalışmamız da kedinin bahaneleri arasına giriyor mu? Yaşamayı hatırlatan her dizenize, cümlenize minnetle sevgili Candan Erçetin...

ÖZLEM TÜLEK
Terkediliş sözlerini keyifle dinletebilen. Komple bir güzellik timsali. İnsanı en acılı halinden bile dans ettirerek çıkarabilmek ne harika bir meziyet.Sözler ezberlenilesi, müzik dinlenilesi, vokal ahh!!

Cihan Alp
Dün geceki (28 Temmuz 2016) konser biletlerini kız arkadaşıma doğumgünü hediyesi olarak almıştım. Sayenizde harika bir akşam geçirdik. Konserin dört mevsim konsepti çok hoştu. Ayrıca Candan, Sitem şarkısındaki yorumla büyüledi. 2 senedir konserlere gelmediğim için kaçırmış olabilirim ancak bu defa Göksun Çavdar'ı göremedim. Ayrıca perküsyondaki saçsız abi yerine de Onur Nar vardı. Bu kardeşimizin de enerjisi çok güzeldi. Konser kesinlikle büyüleyiciydi. Keşke imkanımız olsa da daha sık bir araya gelsek.

Berna Gunes
Dun geceki Candan Ercetin konseri harikulade idi . Dort mevsimde Candan Ercetin cok guzeldi, dort mevsim Candan Ercetin ile cok daha guzeldi , dort mevsimi Candan Ercetin ile yasamak da en guzeli idi. Evet, kuslar gibi ciktik konser alanindan. Mutlu ve huzurlu bir o kadar da doygun . Bunlari yasamami sagladigi beni mutlu ettigi ve harika kisiligi ile verdigi aydinlik icin cok Tesekkur ederim Candan Ercetin ‘ e.

Minik yıldız
Akşam sizi Harbiye'de dinleyeceğiz. Çok heyecanlıyım. O kadar asil ve kalitelisiniz ki... Hep böyle kalın.

MÜGE DÖRTOK
Sizi çok seviyorum. Şarkılarınızın hepsi de çok güzel. Milyonlarca Kuştuk, Bahar, Yalan, Unut Sevme ve daha niceleri... Konserleriniz de çok dinamik, eğlenceli, yerinde hüzünlü oluyor. Duygu seli yaşıyoruz. Bütün bu duygular bize sizin şarkılarınız aracılığı ile geçiyor. Her şekilde bizlere ulaşıyor.

FERİDUN TASCI
Türkiye neden birkaç dünyastarı çıkartamıyor? Candan Erçetin'inimizin Celin Dion'dan, Madonna'dan ne eksiği var? Çünkü müziğin evrensel dilini anlamayan, anlayamayan önyargılı insanlar.. Kendi gayretleriyle kalplerimizde yer eden sanatçımızı devletçe, sivil toplum örgütleriyle kişisel olarak birazcık desteklesek, Dünya sahneleri Candan diye inler. Seninle gurur duyuyoruz, her halimizi anlatan şarkılarını, dinliyoruz, melodisinden ve sözlerin derin mesajlarından dersimizi de alıyoruz. Müziğe inanılmaz bir değer kattığın için Candan teşekkürler.....

CANSU AKTAN
SİZİ ÇOK SEVİYORUM.ŞARKILARINIZDAKİ KALİTE TARTIŞILMAZ ZATEN. ARTIK KALİTELİ SÖZ BULMAK ZORKEN SİZ ADETA BİR MUCİZESİNİNİZ VE BUNDAN ZİYADE KARAKTERİYLE DE ÇOK TAKDİR ETTİĞİM BİRİSİNİZ. ATATÜRKÇÜ KİŞİLİĞİNİZ VE VATAN SEVGİNİZ BENİM İÇİN EN ÖNEMLİSİ Kİ KİŞİLİĞİNİZ HAKKINDA BİLDİĞİM HER ŞEYİ TAKDİR EDİYORUM. BU ZAMANDA BÖYLE İNSAN BULMAK GERÇEKTEN ÇOK ZOR VE BENİM CANDAN ERÇETİN HAYRANLIĞIM AŞIRI SEVİYELERDE ARTIK. BEN KİMSEYİ BU KADAR SEVMEMİŞ, BU KADAR TAKDİR ETMEMİŞ, BU KADAR ÖVMEMİŞTİM. ÇÜNKÜ BU KADAR İYİSİNİ GÖRMEMİŞTİM. BEN YALNIZCA ŞARKILARIN GÜZELLİĞİNE DEĞİL O ŞARKILARI SÖYLEYENİN KİŞİLİĞİNE DE ÖNEM VERİRİM BU YÜZDEN DİNLEMEİĞİM BİRÇOK SANATÇI VAR AMA SİZ BIRAKIN DİNLEMEMEYİ HERKESE ÖVDÜĞÜM BİR KİŞİSİNİZ-VE TEKSİNİZ-KENDİMİ İFADE EDEMEDİM BAZEN SAÇMALADIM AMA SİZİ GERÇEKTEN ÇOK SEVİYORUM.

Cansu Aktan
Bugün yazdiğım mesajlara iyi kötü bir yanıt gelmiş. Umursayıp yanıtladiğınız için çok mutlu oldum.Çok teşekkür ederim.Zaten bu siteye önceden yazdığım mesajı da yayınlamışsıniz.Onun için de çok.teşekkür ederim.İnanın beni çok mutlu ettiniz. Sizi çoooooook seviyorum. Umarım bir gün tanişırız.CANDAN ERÇETİN...<3

Sayfa: 12345 - 71 »