Web Tasarım Firması
ZİYARETÇİ DEFTERİ
Murat Tombul
Dünyanın en özel sanatçısı Sayın Candan Erçetine selam ve saygılarımı gönderiyorum...

görkem fidancı
Bu mesaj Candan hanım'a gidiyor mu bilmiyorum ama kendisini çokk seviyorum. En değerli sanatçılardan belki de en değerlisi benim gözümde. 24 eylül İzmir konseri'nde Kardeşler Türkü ile çıkıyormuşsunuz ama ben 2. kategoriden bilet aldım ki sırf Candan Hanım'ın "Kendine İyi Bak deme" şarksını dinlemek için. Hayatımda ilk defa Candan Erçetin canlı dinleme fırsatım olacak. Bütün görüşmelerimi iptal ettim sırf dinlemek için Lütfen ama lütfen Candan hanım "Kendine İyi bak deme" şarksını çalarsanız çok müteşekkir olurum. Saygılarımla.

Halil
Candan Hanim şarkilar super hele o ka izledikçe ruhum huzur icinde iyi ki varsiniz.

zafer bozbeyoğlu
Biraz önce ,sandalyede arkası dönük oturan bir kadının şarkısnı dinledim. Klibi ilk izlediğim an geldi aklıma, saçıma bir avuç dolusu jöle sürdüğüm ve aklımın bu sebeple hava almadığı dönemlerdi. Hep aşıktım çünkü şarkılarınız vardı.Bir de çocuktum tabi, şarkılar boşa gitmesin diye mecbur aşık oluyordunuz. Şimdi saçlarım yok jöleden olsa gerek, aslında çok şey yok ama siz varsınız. Sizi ne zaman dinlesem çocukluğuma gidiyorum. saolun saygılar belki okursunuz.

cihan kuşhan
..sen ömür boyu öyle gülsen, ben ömür boyu böyle severim seni..<3

CANSU AKTAN
Anlatmaya sözcüklerin yetmediği insan...Şarkılarıyla,Atatürkçülüğüyle,milliyetçiliğiyle beni kendine hayran bırakan insan... Kimseyi bu kadar takdir etmemiştim. Kimsenin fanatik hayranı olmamıştım ama size oldum. Çok seviyorum sizi çoookk...

Halis Üner
Kadife gibi sesiniz güzelliğiniz biz dinleyenleri ve sizi sevenler var oldukça bizler de siz değereli sanatçıları dinlemekten gurur duyacağız.

Ülkü Çelik
Ben dek buraya ah dün geceki konseriniz harikaydı yine mest olduk yazmak isterdim.. Ama orada değilim hiç olamadım çünkü öğrenciyken Candan Erçetin hayranı olmak çok zor.. Ben de youtube'de açıp dinliyorum. İnşallah bir gün canlı da dinleriz be

Kenan..E
Aslında ne diyeceğimi bilmiyorum seni sana mı öveyim bendeki yerini mi söyleyeyim ya da kısaca İYİ Kİ VARSIN BİRDAHA GELMEZ dediğimiz kişiler sanatçılar var ya onlardan birisin biz evlensek ya olmaz mı (Mehmet Teoman'ın yazdıgı KADINIM sarkısı ve Rafet El Roman ın SORMA NEDEN sarkılarını ınanıyorum ki çok guzel seslendırırsın )

barbaros zincer
Merhaba Candan hanım. Selanikli bir hemşeriniz olarak balkan türklerinin şarkılarını Makedonya'dan Plovdıv delı ormana kadar ıkı ulke muzıklerını lutfen bırlestıren bır turne yapmanızı gonulden arzu edıyorum bırbırınden uzak bır o kadar yakın soydaslarımız sesınıze hasret bırakmayın umarım nıce 20 30 40 sanat dolu yıllar guzel neselı saglıklı gunler dılerım saygılarımla.

Sayfa: 1234 - 71 »