Web Tasarım Firması
ZİYARETÇİ DEFTERİ
Oğuz Boydak
Bazı tatlar, bazı dokunuşlar, bazı kokular vardır ele avuca sığdıramadığımız o güzel günleri hatırlatan... İşte benim için de öyle bir ses var ki tüm ihtişamıyla ve onu dinlerken etrafı saran rayihanın tesiriyle o güzide günleri hatırlatan bir entelektüel Candan Erçetin... Umarım bu sene doğum gününü geç kutladığım için bana kırgın değildir. Sağlıklı, neşeli ve de bol sanatlı bir yıl geçirmeniz dileğiyle doğum gününüz kutlu olsun sevgili Candan Hanım...

BERKAN YILMAZ
''Duygulara tercüman olmak'' deyiminin sanat camiasındaki karşılığıdır Candan Erçetin..Allah sana uzun ömürler versin Candan abla..Seviyoruz seni..

Cüneyt HAS
Beni ağlatan en anlamlı sözler en duygusal zamanlar her düşünceme cevap veren ses. Okadar içten etkileniyorum ki söylemek istediklerimi bilemiyorum bazen o anda sizi dinliyorum saatlerce son anıma geldiğimde ipden alıyorsunuz beni genç olsam da. Ağlıyorum rahatlıyorum huzurluca uyuyup tekrar hayat mücadelesi veriyorum. Bu böyle sürüp gidecek ip birgün herkes gibi bizi de bulacak o gün gelene kadar sizinleyim ( sizi çok seviyorum konserinize gelmek için can atıyorum nasip olursa...

Ali Şefik Deniz
Duruşuyla, çizgisiyle, üretkenliğiyle en beğendiğim sanatçı. Yolu sevgiden geçenlerin buluşma noktası. Başarılarınız daim olsun.

sadettin uysal
Şarkılarını her dinlediğimde gerçek anlamda müzik tadı veren ender sanatçılardan biri...Bende bambaşka bir yeri var.Gençliğimizde ortaya çıktı ve hayatımızın çoğu anında şarkıları hep kulaklarımızdaydı...

Tufan AVCI
Yıllar önce dinleyip asklar yaşadığım anılarım aklımdan geçti tekrar ... yıllar sonra bile bu tadı almamı sağladığınız için teşekkurler..

Doğancan AKMAN
Selamlar ve sonsuz saygı , sevgiler Çağdaş Türk Kadınının eşsiz tek örneği , o mükemmel ses , Atatürkçü özgür ruhunuz ile iyi ki varsınız ve hep kalmanız dileği ile bol huzurlu , sağlıklı ve müzik dolu günlerle kalın

Tekin YİĞİT
Türk sanat müziği bağlamındaki şarkılarınızla adeta bizleri büyülediniz. Türk müziğinin yorumlanmasında gerekli olan müziğe has disiplin ve titizliğiniz baştan başa ayrı bir övünç kaynağı. Teşekkürler Candan hanım iyi ki varsınız.

ferit malkara
Ömür boyu dinlenecek nadir sanatçılardan olan Candan Erçetin'e müzik dünyasına şu ana kadar yapmış olduğu tüm katkılardan dolayı sonsuz teşekkürler.

Berna Gunes
Dün geceki konser sonrası teşekkür etme zamanıdır. Farklı bir konsept ve farklı şarkılar ile yine muhteşemdi. Ama Candan Erçetin bizi eve mutlu göndermek istemesine karşın mutluluktan ziyade düşünceler beynimizde oynaşırken ayrıldık konser alanından. Düşünceli ama memnun, haz almış, dingin ve uzun ince yolda yürümek için bir o kadar da güçlü. Çok teşekkür ederim Candan Erçetin, her defa değişik duygular ile bizimle paylaştığınız harika şarkılarınız için.

Sayfa: 123 - 71 »